Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 15. » ÍR Reykjavík - Akranes

ÍR Reykjavík - Akranes 1:3 (1:1)

Izlandi Kupa mérkőzés, negyeddöntő - 2021. szeptember 15. 18:30
Helyszín: Hertz völlurinn (Reykjavík)

Pétur Fridhriksson ('17, 1-0), Thórdur Thórdarson ('45+1, 1-1), Gísli Unnarsson ('55, 1-2), Gudmundur Tyrfingsson ('90+2, 1-3)

ÍR Reykjavík utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Akranes utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Akranes győzelem
Az elmúlt fél évben az ÍR Reykjavík egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Akranes egyszer sem nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján az ÍR Reykjavík sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben az ÍR Reykjavík olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az ÍB Vestmannaeyja. Az Akranes pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Kopavogur. Az ÍR Reykjavík erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

ÍR Reykjavík 3148., Akranes 1367. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Akranes jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az ÍR Reykjavík csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.