Főoldal » Meccsek » 2015. december 26. » Ipswich - Queens Park

Ipswich - Queens Park 2:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. december 29-én is volt Ipswich - Queens Park mérkőzés!

Angol Bajnokság mérkőzés, 23. forduló - 2015. december 26. 16:00
Helyszín: Portman Road Stadium (Ipswich, Suffolk), 23.600 néző

David Hoilett ('45+4, 0-1), Jonathan Douglas ('77, 1-1), Luke Chambers ('90+2, 2-1)

Ipswich utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Queens Park utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Queens Park győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Queens Park csapatának kedvez (4:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Ipswich stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Queens Park csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Ipswich egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Queens Park egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Ipswich sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ipswich 3 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Queens Park pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Ipswich jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ipswich olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Burnley, a Bolton Wanderers vagy a Sheffield Wednesday. A Queens Park pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Reading, a Wolverhampton vagy a Huddersfield. Az Ipswich erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ipswich olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Brighton & Hove Albion, a Middlesbrough vagy a Derby. A Queens Park gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Brentford, a Charlton Athletic vagy a Fulham. Az Ipswich csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ipswich 157., Queens Park 223. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ipswich jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ipswich csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.