Főoldal » Meccsek » 2017. április 2. » Kesla - AZAL Baku

Kesla - AZAL Baku 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. december 6-án is volt AZAL Baku - Kesla mérkőzés!

Azeri Bajnokság mérkőzés, 24. forduló - 2017. április 2. 15:00
Helyszín: Inter Arena (Baki), 350 néző

Denis ('48, 1-0), Rauf Aliyev ('90+1, 2-0), Ruslan Amirjanov ('90+3, 2-1)

Kesla utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

AZAL Baku utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereség

Inkább AZAL Baku győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Kesla csapatának kedvez (7:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Kesla stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Kesla csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Kesla kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AZAL Baku egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Kesla sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Azeri Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Kesla 4 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az AZAL Baku pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Kesla jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Kesla olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sumgayit Shekher. Az AZAL Baku pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Neftchi. Az AZAL Baku erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Kesla olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Neftchi vagy a Qabala. Az AZAL Baku gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Zira, a Sumgayit Shekher. A Kesla csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Kesla 1195., AZAL Baku 2974. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Kesla jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Kesla csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.