Főoldal » Meccsek » 2018. május 31. » Indy Eleven - Charleston Battery

Indy Eleven - Charleston Battery 3:3 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 14-én is volt Indy Eleven - Charleston Battery mérkőzés!

USL mérkőzés, alapszakasz - 2018. május 31. 01:00
Helyszín: Lucas Oil Stadium (Indianapolis, Indiana), 8.100 néző

Soony Saad ('43, 1-0), Obrian Woodbine ('62, 1-1), Ataullah Guerra ('80, 1-2), Ayoze ('86, 11-esből, 2-2), Ayoze ('90+3, 3-2), Brian Anunga ('90+4, 3-3)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Indy Eleven utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Charleston Battery utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Charleston Battery győzelem
Az elmúlt fél évben az Indy Eleven kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Charleston Battery egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, az USL mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Indy Eleven 2 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Charleston Battery pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben az Indy Eleven olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Louisville City. A Charleston Battery pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlanta United II. Az Indy Eleven erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Indy Eleven olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bethlehem Steel. A Charleston Battery gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a New York RB II. A Charleston Battery csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Indy Eleven 2720., Charleston Battery 2377. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Charleston Battery jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Charleston Battery nyeri ezt a találkozót.