Főoldal » Meccsek » 2022. február 9. » Independiente Medellín - Cortuluá

Independiente Medellín - Cortuluá 3:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. július 30-án is volt Cortuluá - Independiente Medellín mérkőzés!

Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2022. február 9. 00:00
Helyszín: Estadio Atanasio Girardot (Medellín)

Vladimir Hernández ('7, 1-0), Andrés Cadavid ('45+3, 11-esből, 2-0), Luciano Pons ('86, 3-0), Luis Ruiz ('90+3, 11-esből, 3-1)

• A csapatok 4 éve és 194 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2017. július 31-én.
  • A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Luis Caicedo az egyetlen a mezőnyből, aki hat Independiente Medellín - Cortuluá mérkőzésen is szerepelt.

Cortuluá győzelem

2016. jún. 12. 1:2 / tizenegyesekkel 8:7 (0:1)

Independiente Medellín utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Cortuluá utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Cortuluá győzelem
Az elmúlt fél évben az Independiente Medellín kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cortuluá egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Independiente Medellín sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Independiente Medellín 5 győzelmet és 5 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cortuluá pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát az Independiente Medellín jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Independiente Medellín olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportivo Cali. A Cortuluá gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Jaguares de Córdoba. Az Independiente Medellín csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Independiente Medellín 799., Cortuluá 2377. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Independiente Medellín jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Independiente Medellín csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.