Főoldal » Meccsek » 2018. április 7. » Incheon - Jeonnam Dragons

Incheon - Jeonnam Dragons 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. december 1-jén is volt Incheon - Jeonnam Dragons mérkőzés!

Dél-koreai Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2018. április 7. 07:00
Helyszín: Sungui Arena Park (Incheon)

Stefan Mugosa ('9, 1-0), Jong-Jin Park ('31, öngól, 1-1), Stefan Mugosa ('90+1, 2-1), Jae-Hyun Choi ('90+6, 2-2)

Incheon utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Jeonnam Dragons utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Jeonnam Dragons győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben tizenegyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Jeonnam Dragons csapatának kedvez (14:11).

Ebből a csapatok ötször játszottak az Incheon stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Jeonnam Dragons csapatának kedvez (6:4).
Az elmúlt fél évben az Incheon egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Jeonnam Dragons egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Dél-koreai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Incheon 2 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Jeonnam Dragons pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Incheon jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Incheon olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jeonbuk. A Jeonnam Dragons pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Suwon Blue Wings. Az Incheon erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Incheon 1364., Jeonnam Dragons 1421. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Incheon jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Incheon csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.