Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 28. » Hermannstadt - Universitatea Cluj

Hermannstadt - Universitatea Cluj 2:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 7-én is volt Hermannstadt - Universitatea Cluj mérkőzés!

Román Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2023. augusztus 28. 17:30
Helyszín: Stadionul Municipal (Sibiu)

Daniel Paraschiv ('35, 1-0), Bogdan Mitrea ('45, 1-1), Daniel Popa ('45+3, 1-2), Alexandru Oroian ('90+2, 2-2)

• Alexandru Chipciu az egyetlen a mezőnyből, aki öt Hermannstadt - Universitatea Cluj mérkőzésen is szerepelt.

Hermannstadt utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Universitatea Cluj utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Universitatea Cluj győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Universitatea Cluj csapatának kedvez (8:3).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Hermannstadt stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Universitatea Cluj csapatának kedvez (5:2).
Az elmúlt fél évben a Hermannstadt egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Universitatea Cluj egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Hermannstadt sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Román Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Hermannstadt 3 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Universitatea Cluj pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Universitatea Cluj szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Hermannstadt olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UTA Arad, az Argesul Pitesti vagy az U Craiova 1948. Az Universitatea Cluj pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Petrolul Ploiesti, a Hermannstadt vagy az U Craiova 1948. Az Universitatea Cluj erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Hermannstadt olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Farul Constanta vagy az Universitatea Cluj. Az Universitatea Cluj gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UTA Arad, a Rakow Czestochowa. Az Universitatea Cluj csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Hermannstadt 1826., Universitatea Cluj 1171. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Universitatea Cluj jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Universitatea Cluj nyeri ezt a találkozót.