Főoldal » Meccsek » 2021. május 23. » Hapoel Be'er Sheva - Ironi Kiryat Shmona

Hapoel Be'er Sheva - Ironi Kiryat Shmona 3:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 12-én is volt Hapoel Be'er Sheva - Ironi Kiryat Shmona mérkőzés!

Izraeli Bajnokság mérkőzés, felső ház, 8. forduló - 2021. május 23. 20:00
Helyszín: Yaakov Turner Toto Stadium (Be’ér Shéva)

Elton Acolatse ('23, 1-0), Roel Kaat ('45+2, 11-esből, 1-1), Josué ('55, 11-esből, 2-1), Eugene Ansah ('78, 2-2), David Keltjens ('90+9, 3-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Idan Nachmias az egyetlen a mezőnyből, aki nyolc Hapoel Be'er Sheva - Ironi Kiryat Shmona mérkőzésen is szerepelt.
  • A Hapoel Be'er Sheva már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2021. április 6-án sikerült ellenfélnek legyőznie (az Ashdod verte őket).

Hapoel Be'er Sheva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Ironi Kiryat Shmona utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Ironi Kiryat Shmona győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Hapoel Be'er Sheva csapatának kedvez (10:7).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Hapoel Be'er Sheva stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Hapoel Be'er Sheva csapatának kedvez (6:3).

Az elmúlt fél évben a Hapoel Be'er Sheva egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ironi Kiryat Shmona kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ironi Kiryat Shmona az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Izraeli Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Hapoel Be'er Sheva 3 győzelmet, 5 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ironi Kiryat Shmona pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Hapoel Be'er Sheva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Nice, a Bnei Yehuda vagy az Ironi Kiryat Shmona. Az Ironi Kiryat Shmona pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hapoel Haifa, a Bnei Sakhnin vagy a Hapoel Hadera. A Hapoel Be'er Sheva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Hapoel Be'er Sheva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Maccabi Petach-Tikva, az Ashdod vagy a Hapoel Tel Aviv. Az Ironi Kiryat Shmona gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Beitar Tel Aviv, a Maccabi Petach-Tikva vagy a Bnei Yehuda. A Hapoel Be'er Sheva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Hapoel Be'er Sheva 801., Ironi Kiryat Shmona 1261. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Hapoel Be'er Sheva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Hapoel Be'er Sheva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.