Főoldal » Meccsek » 2018. január 21. » Hamilton Wanderers - Eastern Suburbs

Hamilton Wanderers - Eastern Suburbs 3:5 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 21-én is volt Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers mérkőzés!

Új-Zélandi bajnokság mérkőzés, 12. forduló - 2018. január 21. 02:00
Helyszín: Porritt Athletics Stadium (Hamilton )

Derek Tieku ('4, 0-1), Moses Dyer ('45+2, 0-2), Armin Pasagic ('63, 11-esből, 1-2), Andre De Jong ('68, 1-3), Matthew Palmer ('74, 1-4), Liam Hayes ('90, 2-4), Tommy Semmy ('90+3, 3-4), Moses Dyer ('90+5, 3-5)

• Hét különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Az Eastern Suburbs négy góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny két gólra apadt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Korábbi Hamilton Wanderers - Eastern Suburbs mérkőzések:

Hamilton Wanderers győzelem

Eastern Suburbs győzelem

2017. nov. 4. 1:2 (0:0)

Hamilton Wanderers utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereség

Eastern Suburbs utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Eastern Suburbs győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Eastern Suburbs csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Hamilton Wanderers egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Eastern Suburbs kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Eastern Suburbs az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Új-Zélandi bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Hamilton Wanderers 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Eastern Suburbs pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Eastern Suburbs szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Hamilton Wanderers olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Waitakere. Az Eastern Suburbs gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Canterbury United. Az Eastern Suburbs csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Hamilton Wanderers 3756., Eastern Suburbs 2564. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Eastern Suburbs jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Eastern Suburbs nyeri ezt a találkozót.