Főoldal » Meccsek » 2023. június 26. » Haiti - Katar

Haiti - Katar 2:1 (1:1)

Arany Kupa mérkőzés, B csoport - 2023. június 26. 00:00
Helyszín: NRG Stadium (Houston, Texas)

Yusuf Abdurisag ('20, 0-1), Duckens Nazon ('45+1, 11-esből, 1-1), Frantzdy Pierrot ('90+7, 2-1)

• A csapatok 12 éve és 222 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2010. november 18-án.

Haiti utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Katar utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Katar győzelem

Az elmúlt fél évben Haiti egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint Katar kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette Katar az utóbbi mérkőzéseit.

Az elmúlt egy évben Haiti olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Saint Kitts és Nevis. A Katar pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Udinese. Katar erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Haiti 2938., Katar 1314. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Katar jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint Katar válogatottja nyeri ezt a találkozót.