Gwangju - Yokohama F. Marinos 7:3 (2:1)
AFC Bajnokok Ligája mérkőzés, 1. forduló - 2024. szeptember 17. 12:00
Helyszín: Gwangju World Cup Stadium (Gwangju)
Góllövők:
Jasir Asani ('2, 1-0), Oh Hoo-Sung ('15, 2-0), Elber ('34, 2-1), Jasir Asani ('55, 3-1), Elber ('59, 3-2), Beka Mikeltadze ('68, 4-2), Lee Hee-Gyeon ('72, 5-2), Gabriel Tigrao ('74, 6-2), Takuma Nishimura ('85, 6-3), Jasir Asani ('90+2, 7-3)
Csapatfelállítás
Gwangju
Edző: Lee Jung-HyoKyung-Min Kim
Min-ki Lee (Kim Jin-Ho, '86)
Kyeong-Jae Kim

Byeon Jun-Soo
Jo Seong-Kwon
Kyoung Rok Choi (Lee Hee-Gyeon, '63)
Oh Hoo-Sung

Park Tae-Joon (Lee Kang-Hyeon, '68)
Jeong Ho-Yeon

Jasir Asani

Lee Geon-hee (Beka Mikeltadze, '63)
Yokohama F. Marinos
Edző: J. HutchinsonRiku Terakado
Taiki Watanabe
Takumi Kamijma
Hijiri Kato (Ken Matsubara, '46)
Ren Kato (Dudu

Kota Mizunuma (Kenta Inoue, '61)
Jun Amano (Takuma Nishimura, '61)
Kota Watanabe (Keigo Sakakibara, '61)
Riku Yamane
Elber
Asahi Uenaka
Érdekességek
- Hét különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
- Jasir Asani mesterhármast ért el a mérkőzésen.
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Gwangju utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Yokohama F. Marinos utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
AFC Bajnokok Ligája: 1. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Gwangju győzelem
Inkább Yokohama F. Marinos győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Gwangju négyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Yokohama F. Marinos négyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Gwangju olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ulsan Hyundai, a Pohang vagy a Jeju. A Yokohama F. Marinos pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Kawasaki Frontale, a Vissel Kobe vagy a Consadole Sapporo. A Yokohama F. Marinos erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Gwangju olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Suwon City, a Daegu vagy az Incheon. A Yokohama F. Marinos gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Consadole Sapporo, az Avispa Fukuoka vagy az Al Ain. A Yokohama F. Marinos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Gwangju 1093., Yokohama F. Marinos 134. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Yokohama F. Marinos jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Yokohama F. Marinos nyeri ezt a találkozót.