Főoldal » Meccsek » 2021. április 4. » Gwangju - Incheon

Gwangju - Incheon 2:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 3-án is volt Gwangju - Incheon mérkőzés!

Dél-koreai Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2021. április 4. 09:30
Helyszín: Gwangju Football Stadium (Gwangju)

Kim Joon-Beom ('15, 0-1), Eom Ji-Sung ('45+2, 1-1), Lee Hee-Gyeon ('90+4, 2-1)

• Seung-min Song az egyetlen a mezőnyből, aki kilenc Gwangju - Incheon mérkőzésen is szerepelt.

Gwangju utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségVereség

Incheon utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Incheon győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Gwangju csapatának kedvez (5:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Gwangju stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Gwangju csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Gwangju egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Incheon egyszer sem nyert idegenben és háromszor kapott ki.

Ha az elmúlt egy évben, a Dél-koreai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gwangju 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Incheon pedig idegenben egyszer nyert és négyszer kapott ki. Ez alapján az Incheon szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Gwangju olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sangju Sangmu, az Ulsan Hyundai vagy a Jeonbuk. Az Incheon gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gangwon, a Pohang vagy az Ulsan Hyundai. A Gwangju csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Gwangju 1353., Incheon 1405. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gwangju jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Gwangju csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.