Főoldal » Meccsek » 2022. november 17. » Guangxi Pingguo - Henan Jianye

Guangxi Pingguo - Henan Jianye 1:4 (0:1)

Kínai FA Kupa mérkőzés, 2. forduló - 2022. november 17. 07:00
Helyszín: Tangshan Nanhu City Football Training Base Field No.3 (Tangshan)

Palmanjan Kyum ('30, 0-1), Yuan Tao ('72, 1-1), Huang Zichang ('89, 1-2), Jinbao Zhong ('90+2, 1-3), Huang Zichang ('90+4, 1-4)

• Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.

Guangxi Pingguo győzelem:
11 tipp (26%)
4 tipp (9%)
Henan Jianye győzelem:
27 tipp (64%)

Guangxi Pingguo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Henan Jianye utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Henan Jianye győzelem
Az elmúlt fél évben a Guangxi Pingguo kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Henan Jianye kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Guangxi Pingguo sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a Guangxi Pingguo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Beijing BG, a Heilongjiang Ice City vagy a Zibo Cuju. A Henan Jianye pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zhejiang Professional, a Dalian Aerbin vagy a Guangzhou R&F. A Henan Jianye erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Guangxi Pingguo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Jiangxi Beidamen, a Sichuan Jiuniu vagy a Kunshan. A Henan Jianye gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Meizhou Meixian Hakka, a Shanghai Shenhua vagy a Beijing Guoan. A Henan Jianye csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Guangxi Pingguo 3834., Henan Jianye 1606. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Henan Jianye jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Henan Jianye nyeri ezt a találkozót.