Főoldal » Meccsek » 2022. május 25. » Grulla Morioka - Yokohama FC

Grulla Morioka - Yokohama FC 1:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. június 21-én is volt Yokohama FC - Grulla Morioka mérkőzés!

Japán Másodosztály mérkőzés, 18. forduló - 2022. május 25. 11:00
Helyszín: Iwagin Stadium (Morioka)

Gabriel ('39, 0-1), Saulo ('60, 0-2), Brenner ('90+3, 1-2), Koki Ogawa ('90+1, 1-3)

Yokohama FC utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Yokohama FC győzelem

Az elmúlt fél évben a Grulla Morioka egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Yokohama FC kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Yokohama FC az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Japán Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Grulla Morioka 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Yokohama FC pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján a Yokohama FC szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Grulla Morioka olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Roasso Kumamoto, a Thespa Kusatsu vagy a V-Varen Nagasaki. A Yokohama FC gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Blaublitz Akita, az Oita Trinita vagy az Albirex Niigata. A Yokohama FC csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Grulla Morioka 4283., Yokohama FC 1518. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Yokohama FC jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Yokohama FC nyeri ezt a találkozót.