Főoldal » Meccsek » 2023. július 15. » Gran Mamoré - Always Ready

Gran Mamoré - Always Ready 1:2 (1:1)

Bolíviai Bajnokság mérkőzés, 19. forduló - 2023. július 15. 21:00
Helyszín: Estadio Gran Mamoré (Trinidad)

Dorny Romero ('42, 11-esből, 0-1), Leandro Zazpe ('45+6, 11-esből, 1-1), Dorny Romero ('90+2, 1-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.

Gran Mamoré utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Always Ready utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Always Ready győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Always Ready csapatának kedvez (5:0).
Az elmúlt fél évben a Gran Mamoré kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Always Ready kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Gran Mamoré sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Bolíviai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gran Mamoré 4 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Always Ready pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Gran Mamoré jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Gran Mamoré olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Club Bolívar, a The Strongest vagy a Blooming. Az Always Ready pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Nacional Potosí, a Royal Pari vagy az Atlético Palmaflor. A Gran Mamoré erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Gran Mamoré olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Guabirá. Az Always Ready gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Magallanes. A Gran Mamoré csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Gran Mamoré 5531., Always Ready 1542. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Always Ready jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Gran Mamoré csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.