Főoldal » Meccsek » 2015. október 18. » Getafe II - Ebro

Getafe II - Ebro 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. március 6-án is volt Ebro - Getafe II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2015. október 18. 11:00

Edu García ('81, 0-1)

Getafe II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Ebro győzelem
Az elmúlt fél évben a Getafe II egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Getafe II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Getafe II 1 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Getafe II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Getafe II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Portugalete vagy a Fuenlabrada. Az Ebro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Toledo, a Linense. Az Ebro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Getafe II 2887., Ebro 1328. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.