Génesis - Victoria 2:0 (0:0)
Hondurasi Bajnokság mérkőzés, 21. forduló - 2026. április 27. 23:30
Góllövők:
Gabriel Araújo ('61, 1-0), Juan Riascos ('70, 2-0)
Tippek
Génesis győzelem:
28 tipp (82%)
28 tipp (82%)
Döntetlen:
1 tipp (2%)
1 tipp (2%)
Victoria győzelem:
5 tipp (14%)
5 tipp (14%)
Korábbi Génesis - Victoria mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Génesis utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelem
Victoria utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereség
Hondurasi Bajnokság: 21. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Génesis győzelem
Inkább Victoria győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben tizenegyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Génesis csapatának kedvez (19:15).
Ebből a csapatok ötször játszottak a Génesis stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Génesis csapatának kedvez (9:5).
Az elmúlt fél évben a Génesis egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Victoria egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. A statisztika alapján a Génesis sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Hondurasi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Génesis 2 győzelmet, 4 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Victoria pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Génesis jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Génesis olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a CD Olimpia. A Victoria pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Juticalpa. A Génesis erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Génesis olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Juticalpa, az UPNFM vagy a Real Espana. A Victoria gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Deportivo Choloma, a Juticalpa vagy az Olancho. A Génesis csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Génesis 2860., Victoria 2426. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Victoria jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Génesis csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.