Főoldal » Meccsek » 2003. június 22. » Franciaország - Új-Zéland

Franciaország - Új-Zéland 5:0 (2:0)

Konföderációs kupa mérkőzés, A csoport - 2003. június 22. 21:00
Helyszín: Stade de France (Paris), 36.800 néző

Olivier Kapo ('17, 1-0), Thierry Henry ('20, 2-0), Djibril Cissé ('71, 3-0), Ludovic Giuly ('90+1, 4-0), Robert Pirés ('90+3, 5-0)

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.
  • Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.

6 hsz
Odorox
2012. máj. 31. 17:08

Franciaország utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Új-Zéland győzelem
Az elmúlt fél évben Franciaország kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint Új-Zéland egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján Franciaország sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Konföderációs kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Franciaország 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, Új-Zéland pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát Franciaország jobban szerepelt.

Franciaország 690., Új-Zéland 1928. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Franciaország jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Franciaország válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.