Főoldal » Fórumok » Newcastle United - Arsenal (2011. febr. 5.)

Newcastle United - Arsenal (2011. febr. 5.)

Ez a fórum a 2011. február 5.-i Newcastle United - Arsenal mérkőzésről szól.

2015. jan. 2. 20:18
4-0-ról azért meglepően hangzik nem annyira ciki x-et játszani, mert a Reading elleni ligakupameccsen 4-0-s hátrányból 7-5-re nyertek az ÁGYÚSOK az nagy meccs volt.
2011. febr. 6. 22:44
Tizenpár éve volt egy Marseille-Montpellier meccs. Félidő 0-4, vége 5-4. Szünetben vagy 20 ezren hazamentek, így lemaradtak minden idők egyik legnagyobb fordításáról. Bánhatják. Én soha nem megyek haza a hármas sípszó előtt, többek között ezért se.
2011. febr. 5. 21:13
Hát ez a meccs Európa legizgalmasabb meccse volt szerintem !!!4 góllal vezetni az első félidőben és a másodikban fordítani!!Hihetetlen!!
2011. febr. 5. 18:13

Huuu ez nagyon jó meccs volt!

Én nem vagyok kimondottan eggyik csapat drukkere sem, de az első félidőben én végg az Arsenalnak drukkoltam. A szünetben nagyon biztos voltam abban, hogy itt hat vagy akár hét is lehet az Arsenalnak. De a Diaby szituja után jó volt ott szabájtalanság a Barton részéről, de akkor is hogy fojtogatni kezdte, majd a Nolant lökdösni! Nálam az Arsenal ott vesztette el a szimpátiáját, de gondolom nem csak nálam hanem egyéb embereknél si aki semlegesen nézte a meccset. Aztán a Newcastle drukkereket kérem ne hibáztassák a sporit, a meg nem adott Best gól miatt, mert Van Persie gólja is szabájos volt teljes mértékben. És még nem is beszéltem arról, hogy két tizit is megadott a Newcastlenél ami nem volt szabálytalan. És Én azt nem értem hogy a meccs végén az Arsenalosok mit akartak a bírónál? Mert ha megadja akkor a Londoni sztárcsapatnak azt is figyelembe kéne vennie hogy mondom a Best érvényes gólját sem adták meg.

Amúgy szerintem mind két csapat remekül játszott, csak egy-egy félidőben.

Én próbálkoztam meccs legjobbját kitalálni, de nem nagyon sikerült. Ott volt Best és Nolan, akik az első félidőben eggyáltalán csináltak valamit. De végül én Barton mellet döntöttem, mert Ő harcolta ki a kiállítást és az után, hogy fojtogatni kezdték nem is csinált balhát, pedig nagyon balhés embe. Kettő tizeneggyest is értékesített és a Tioté káprázatos góljánál is Ő csinálta a szabadrúgást.

Az Arsenalból én végül az ifju tehetséget, Szczesnyit választottam(remélem jól irtam le a nevét). És még annyit hogy az Arsenalosok a már említett reklamálásnál még egy okból nem értem mi a bajuk: nem mindeggy hogy

4-4 az eredmény, vagy 5-5?