Lucho nem tud felnoni a csapathoz. Amator edzo.

a csapat meg felvallrol vette. X eseten Real a bajnok!

2015. ápr. 12. 11:12

Nehezen emésztem a tegnap történteket.

Profiéknál az az alapvetés,hogyha hajlik a gerinc(0:2)nyomást gyakorlunk,ekkor az akarat is megtörik.

Mi ekkor elkezdtünk ovodás passzolós játékot játszani.

Ilyenkor törvényszerűen jön a távoli lövés(Bravo 10-ből 9-szer kitolja,nem kárhoztatom)

Nem volt elég az intő jel,cseréltünk értelmetlenül és elkezdtünk 1:2-re bazírozni.

Jó lehet ha van szilárd védelem,ami nekünk talán sose volt.

Hiányozni fog az elszó(a)rt 2pont a végelszámolásnál?

2015. ápr. 6. 19:06
sziasztok szerintetek a következő meccsen ami 04.08 lesz ki nyer? Barcelona - Almería? szerintem tuti Barca!! :D
130. Tankard
2015. ápr. 5. 10:06

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!

FORZA BIELSA!

FORZA OM!

129. Sió
2015. ápr. 5. 08:45
Kelemes Húsvétot Mindenkinek! Melyet reményeink szerint csapataink is teljessé tesznek!
128. Cr777
2015. ápr. 5. 08:18
Kellemes ünnepeket !
127. Tankard
2015. ápr. 3. 16:32

Beszéljünk a tényekről hogy az elmúlt hetekben milyen aljas módon próbálják meggátolni az OM csapatát abban hogy versenyben legyen a bajnoki címért a két ősi rivális Milliomos,Milliárdos,Maffia,Oligarchikus módszerekkel működő PSG,Lyon trióval szemben!

Február 27.-én pénteken kínos 3-2-es vereség hazai pályán a Caean csapatával szemben úgy hogy már kétgólos előnyben voltak.

Aztán a vendégek a semmiből találtak egy gólt,pedig a helyezek alapján 4-5 góllal kellett volna vezetni a félidőben.

Mindegy nem akarom túl ragozni a 2.részre teljesen szétesett az OM csapata középpálya,védelem egyszóval minden és csúfos vereséget szenvedett.

De egy héttel később a Toulouse otthonában a padlóról állva fel valóságos gálát rendezett az OM,hiszen a félidőben 4-0-ás vezetés után 6-1 ütötte ki a hazaiakat.

Batchuaayi 3,Ayew 2,Gignac 1 gólt szerzett,úgy kellett ez a siker mind egy falat kenyér,és itt nem pusztán a 3 pontról volt szó hanem a csapat megtépázott hitének önbizalmának a visszaszerzéséről!

Majd egy héttel később Március 25.-én következett a 2.számú ősi rivális a Lyon elleni hazai derbi!

Ahol egyébként nézőcsúcs született 63.353 voltak a stadionban

Tökéletesen indult számunkra a mérkőzés két hatalmas helyzettel 6 perc után már két góllal vezethettünk volna,de sajnos Gignac első helyzetét a kapus a másikat pedig a kapufa hárította.

A vendégek egyetlen kosza lehetőséget Mandanda simán fogta.

Majd a hajrában egy ismét nagy helyzet Gignac kapufa a 2. illetve egy Batchuayyi helyzet,de sajnos a vezetést nem sikerült megszerezni,így sajnos döntetlen állással mentünk szünetre!

A 2.félidőben két nagy Lyon helyzet,de szerencsére megúsztuk,de a hajrá egyértelműen az OM csapatáról szólt!

Bielsa a hajrára becserélte a két nagymenőt Ayewe-t,és Okampost is,és ennek a 80,percben egy hatalmas OM helyzet lett a vége.

Magyarán csak idő kérdése volt mikor szerezzük meg a vezetést,ami a 83.percben be is következett,hiszen egy formás Payet,Ayew,Batchuayyi akció után,Payet távoli lökete kijött a Lyon kapusáról Okampos rástartolt ami aztán ismét a Lyon kapusának kezéről,lábáról a gólvonal mögé került.

De a játékvezető les nem lévén kapus támadás címszó alatt érvénytelenítette a teljesen szabályos gólt,és ezzel egy teljesen jogos győzelmet vett el az OM csapatától!

Magyarán számomra ez egyértelmű üzenet volt,hogy valóban igaz az a mondás:Az a gól amit a bíró megad!

Tehát a két Milliomos,Milliárdos,Maffia klub kilóra megveszi a játékvezetőket,hogy rajtuk kívül senki ne merészeljen beleszólni a bajnoki címbe!

Magyarán hogy értsétek 5 FT-vel többet csúsztatnak a játékvezető zsebébe,és mindjárt megváltozik a látásmódja,ami fault az nem is az,ami gól az valójában,és ami nem gól az pedig gól!

Tehát nem a szememnek hiszek hanem a zsebemnek!

De ennek ellenére a sors valamit visszaadott amit akkor elvett,hiszen Március 29.-én ismét gálázott az OM mert Ayew dupla,illetve Okampos,valamit Gignac góljaival 4-0-ás győzelmet aratott Leans-ban!

Míg a Lyon otthon szopott le 2-1 arányban a NICE csapatától,de sajnos a köcsög PSG nyert de a lemaradás e két csapattal szemben csak 3 illetve két pont!

Vasárnap pedig következik a Francia Classico az OM-PSG derbi ami a hétvége legnagyobb mérkőzése lesz,elhomályosítva az öt topp bajnokságának ligájának meccseit.

És mivel ez a hétvége legnagyobb mérkőzése amit mindenki nagy feszültséggel,és izgalommal vár szeretnélek benneteket egy kis esély latolgatásra kérni,mi várható vasárnap?

Vajon a romlott kapzsi Milliomos,Milliárdos katari olaj a pályán vagy azon kívül győzi le a PSG a zsoldos katonaként küzdő harcoló OM-et?

Vagy a már említett játékvezető vesztegetés győz csak úgy mint a Chelsea elleni nyolcaddöntőn?

Várom esélylatolgatásaitokat nagy izgalommal!

FORZA OM!

2015. ápr. 2. 20:58
Micsoda úriemberek vagytok :-))
125. Sió
2015. ápr. 2. 16:23
Köszi Róka! Majd a meccs alat kortyolok az egészségedre!(günkre, természetesen Cr-re is)
2015. ápr. 2. 09:13

7rugott,1-nél kevesebb kapott gól meccsenként figyelemre méltó teljesítmény.

Gratulálok Sió!

Holnap 11óra körül áthaladok a Sió fölött,gondolatban pattintok neked egy sört.

Más:a Vigo nem tűnik egyszeűnek,de aki bajnok akar lenni........

123. Sió
2015. márc. 27. 22:28
Köszi! Látod, már itt is kijön a KÜLÖMBSÉG!
2015. márc. 27. 10:58

Sió.

Gratulálok az 59 ponthoz.A 11 különbség a másodikkal szemben szerintem rekord.

(ráadásúl a második Real-os)

2015. márc. 26. 15:26
Róka :-))atert en megnézném hogy menekülést egy krokodil elől :-)))es ezt a videót megtalálnad a utube -in is a részletekel egyutt .felfalna teged mint a szart de ez a barca nem falra fel a realt csak győzött .a reál is siman gyozhetett volna .ilyen a futball .be kene iratkoznod egy korbácsolas tanfolyamra es mi sem reál gólnál kapnál tízet ,hogy hullajtsd a krokodil könnyeket :-))
120. Cr777
2015. márc. 24. 19:17
Na majd majusban meglatjuk a 4 pontotokat,meg a Bl-t. Vagyis utobbit csak juniusban.
2015. márc. 24. 18:57

Krokodilkönnyek jelentése:akinek bánata nem valódi,érdekből,számításból szinlel.

Kroki kajálásának megfigyelési eredménye:áldozatának elfogyasztása után nagy könnyeket hullajt,mintegy utólagos sajnálkozás az áldozat iránt.

Tipikusan ez történt a BARCA-val,miután elfogyasztotta a Real-t.

Bővebb ismeretek-Google.

2015. márc. 23. 22:43
Nagy meccs volt .gyozhetett volna a reál de ez a t e t u banda szerencsésebb volt ..ez az igazsag .ne aggódjatok mert lesztek meg szarban es akkor majd hullanak a krokodil könnyek
2015. márc. 23. 11:32

Idegrendszeri gyengeséget feltételezek.

A Real esetében érthető,nehéz elviselni,hogy szinte látótávolságon kivülre kerültünk.

Persze azért néha megszokásból belenézünk a vissza pillantóba.

116. Sió
2015. márc. 23. 08:41
1:0 után a reálosok és bayernesek kikapcsolták a telefont.Vajon miért?
2015. márc. 23. 08:19

Ugye milyen kellemes látvány a táblázat?

Pedig a meccs nem jól kezdődött.Nem ittam meg a szokásos pohár vöröset(méregtelenítés van)

A fordulat a szünetbe következett be,átcseréltem a mezfelsőmet egy másik BARCA-s felsőre.

Utólag úgy ítélem meg,hogy ez nagyban hozzájárúlt világraszóló sikerünkhöz.

2015. márc. 22. 19:41

Aki itt győz annak 90% esélye van a Bajnokság megnyerésére.

Mindkét csapatra súlyos terhet rak.

Arab mondás:Teher alatt nő a pálma.

Bírnunk kell cipelni,ha el akarjuk(márpedig nagyon akarjuk)vinni a Pálmát.

Nyerni fogunk!

Hajrá BARCA. Visca el BARCA.

2015. márc. 22. 19:25
Az emúlt 1-2 évben a Barca jobban teljesített úgyhogy statisztika alapján szerintem ők nyernek! :)
112. Cr777
2015. márc. 22. 19:07

Igy van. Bennem is megfordult az X es vegulis egy 2:2 vagy 3:3 nem is lenne rossz,persze nem pont szempontbol. De ha ugy kapunk ki hogy jobbak vagyunk akkor azert nem lesz bosszanto.

hajra barca,real adjatok egy jo meccset

111. Sió
2015. márc. 22. 19:00

Sör, popkorn odakészítve! Focizni tudunk, otthon vagyunk, nyerünk!

A szívem ezt diktálja, a józan ész szerint attól félek, hogy egy "X"-es meccs lesz. Nem mernek egymásnak rontani, mert az kész öngyilkosság! Valóban egy kicsit stresszelek, de ez a Rallyban is így volt a Rajt előtt!

Győzzön a jobb!

110. Cr777
2015. márc. 22. 18:44
Mar nagyon varom sracok :) de gondolom ti is. Jo meccs lesz ez,barki is nyerjen.