Ha lehetne , át kéne írni "Tankard és az aktuális kedvenc csapata "gronyárok" ".

2014. szept. 9. 20:07

Himesháza-Ujpesti Dózsa 0:13

Ijet még a rendőrök sem tettek.

2014. aug. 26. 21:01
Es meg jóképű is vagyok :-)))))))))a stílusom nem erdekel kinek tetszik es kinek nem ,mert itt mindenki bohockodjunk a másikkal .vannak jo írásai A róka Komanak is es neha elgondolkozom a szavain es masoken is .agytroszt itt mindenki haver de legy az eletben is penge es akkor meg wc papír sem kell hogy tiszta legyen a segged ,mert sok seggnyalo fog körbe venni....utalom a seggnyalokat is:-)
2014. aug. 26. 20:56
Agytröszt nem vagyok de nagyon jo eletem van es szerintem annyira buta sem vagyok .en külföldön építettem fel az eletem es ki lehet nyalni az agytröszt segget :-))))))
2014. aug. 26. 20:47
Remelem erted a magyarom te állat/-)
Almale baratom .:-)))en sem tudom :-)))szoval követ meg érte :-))))róka .lobald a farkas es ne leg dilaj :-)))
70. Sió
2014. aug. 26. 17:29
Én is ezt szeretném. Naaaaa! Lécciiii! Te agytröszt!
2014. aug. 26. 09:02

Buta vagyok,nem ismerem a "legdilajann"szót.

Homályosíts fel légyszi.

2014. aug. 26. 08:32
NYisd ki a szemed .okos vagy .megleled a valaszt :-)
67. Sió
2014. aug. 25. 21:36
Pontosabban?
2014. aug. 25. 01:58
Azt hittem en vagyok a legdilajann de ugy latom van aki rajtam is túltesz :-))
65. Sió
2014. aug. 24. 18:10
Csatlakozom! Amilyen a főnök, olyan a beosztott! Ezek a gronyárok! Istenem! Ilyenek még pályára léphetnek? Persze CIRKUSZ kell a népnek!
2014. aug. 24. 15:48

Na így vagyunk 0:0 legutóbb.

Lefordítva:PSG=00, Tankard:dettó

2014. júl. 19. 18:28

Ne gondold,hogy felejtek!

Ne rongáld az UTE hírnevét azzal,hogy most nekik drukkolsz.(van úgyis elég bajuk)

Amúgy a PSG-vel hogyan is vagy?

2014. máj. 13. 09:34

A paraszt az egy nagyon tiszteletre méltó foglalkozás!

Van pejorativ olvasata is,nevezetesen"büdösbunkóparaszt"no ez a Tankard.

2014. ápr. 15. 18:58
Az is! Teljesen igaz minden!
2014. ápr. 15. 16:43
Nagyon úgy tűnik,hogy a 40.sz.hozzászólásom örök érvényű!!!
2014. ápr. 13. 12:22

Az az érzésem,hogy a PSG-játékosait kevésbé kavarta fel lelkileg a kiesés,mint Téged.

Fel a fejjel.

2014. ápr. 9. 17:42

Hát igen, van ez így...

Orosz olaj-Katari olaj 2:0

Összesítve: 3:3, idegenben lőtt góllal az Orosz olaj jut tovább!

2014. ápr. 9. 10:45

Részvétem.

Vigasztaljon,hogy Erőszak Muri-t sem szertem.

56. Cr777
2014. ápr. 5. 12:46
Szavazzon a faszom Tankard pártjára..
2014. ápr. 5. 12:28
Valamint akkor a fekete pénzek a politikusok zsebébe mennének, most nem tudom hova, de, hogy nem a Lokiba, na az biztos!
2014. ápr. 5. 12:21

Valamint nem vagyok FIDESZ-es (nem is megyek szavazni), de inkább ők, mint az Összefosás!

Elnézést kérek, ha valakit megbántottam, kiv.: Tankardtól!

2014. ápr. 5. 12:05

Nem veszed észre magadon, hogy milyen szánalmas vagy?!

A Loki már 10 éve a színen van! És nem furcsa, hogy a Lokiba, Vidibe, Győrbe, DVTK-ba megy fekete pénz ők a legjobbak! Kész! NINCS VITA!

Katari olaj - Orosz olaj 3:1

Szerinted mindenki a P$$$$G ellen szövetkezett? NEM! Nem róluk szól minden, sőt!

2014. márc. 26. 18:25

Értelmi színvonalad nem javult, őszintén sajnálom.

Amúgy Ramos hozzá ért, de hagyjuk!

2014. márc. 26. 17:58

A Női kosár-foci sem rossz!

Ajánlom figyelmedbe a Női Röpi-focit,hálónál felugráskor igazi formákat l

átsz.

Ibrából kigyógyúlsz!

Mottó:jobb ma egy cicológus,mint holnap két phszihológus.

2014. márc. 21. 10:28

Múlt vasárnap újabb magabiztos győzelmet aratott Psg hazai pályán a St-Etienne ellen az ismét zseniálisan játszó Ibra vezetésével 2-0 arányban.De azt hozzá kell tennem hogy az elején rendesen bealudtak a Párizsiak és ha nincs a remekül védő Sirigu akkor kellemetlen meglepetéssel kezdődött volna a meccs.De aztán eljött a 20.perc környéke Ibra labdaszerzésével egy villám gyors Lavezzi,Matudi,Cavani akció végén a támadás kezdeményezője a könyörtelen Zlatan jól beverte ezzel megszerezve a vezetést.Aztán a 30.perc körül megint átrohantak a védelmen és egy újabb kapus bravúrra volt szükség hogy az ellenfél ne egalizáljon.De aztán megint villant a zseniális Ibra újabb labdaszerzés hasonló koreográfia Maxvell,Maitudi,Lavezzi,Cavani volt a labda útja és Ibra megint halál biztos ítélet végrehajtónak bizonyult.Kettő nullás előnnyel mehettek pihenőre a Párizsi fiúk.Sajnos a 2.félidő hasonló volt az 1. eleje a fiúk még fejben az öltözőben voltak és a 47.és az 53.perben két hatalmas Sirigu védés kellett hogy ne egalizáljanak a vendégek.Aztán a 60.perc tájékán a Párizs magához tért hiszen Maxvell két zseniális bal szélen meghúzott akciója után két hatalmas vendég védést kellett bemutatni Ruffiének hogy Lavezzi illetve Cavani ne legyen nagyobb még nagyobb az előny a góltermést illetően.A 84.percben egy zseniális Ibra szabadrúgás ami csak centikkel kerülte el a kaput,magyarán ki imátkoták a vendégek a kapuból a labdát.Mindent egybe vetve egy roppant magabiztos győzelmet aratott a PSG igaz nem volt 70 százalékos labdatartás csak 54.Illetve a 12 kapura lövésből amiből csak nyolc talált kaput de ebből sajnos csak 2 gól született ami a helyzetkihasználás kritikája.De ezzel együtt minden nagyon fasza Ibra már 25 gólos tehát nagy az esélye hogy megdönti tavalyi 30 gólos szezonját.Annyi pont ahány rúgott gól azaz 70 a 18 kapottal szemben magyarán az Európai topp bajnokságokat tekintve a PSG statisztikái a legjobbak.Persze vannak gondok hiszen olykor nagyon sebezhető különösen középen a nehéz mozgású már nem tini Jallet de inkább Alex oldalán.Ezért minden képen szükség lenne erősítés a védelmet illetően hiszen ezen fontos pontok mehetnek el és itt nem csak a bajnokságot értem hanem sokkal inkább a BL-t ahol ilyen súlyos hibák a csapat kiesésével járhat.És ha megnézzük a lehetséges ellenfeleket Bayern,Barca,Real,Dortmund,Chelsea vagy a MU akkor ez a tétel hatványozottan igaz.Sajnos a kis halak mind kiestek ezért roppant peches hogy minden bizonnyal egy nagy halat fog majd ma ki a BL sorsoláson.De nem sírok félreértés ne essék mert ha PSG Európa legnagyobb klubjai közé akar tartozni vagy netán a legjobb akar lenni akkor minden csapat testén keresztül kell mennie magyarán le kell győznie.

A L"Épuqe Francia sportnapilap információja szerint egy esetleges BL esetén 300 millió forint ütheti a játékosok markát fejenként amit állitólag Ibra lobbizott ki a PSG elnökénél Nasser Al Khaelaifinál!Tehát a motiváció már adott van miért küzdeni,de a pénznél van fontosabb mert annál hogy a PSG válhat Európa legerősebb és legsikeresebb klubjává magyarán a dicsőség és a vele járó hírnév minden Euró centnél többet jelent.!