Szomszéd vár ostrománál meglepi érheti a támadót.

Úgy érzem nem könnyen adja meg magát a kertszomszéd.

Az előző bejegyzésem miatt(alapos önvizsgálat ellenére)nincs szégyenérzetem.A 3 GÓÓÓL-l több a 4 GÓÓÓÓL,ettől lesz az Uncsi-Roncsi IDEG-RONCSI!

2017. szept. 19. 10:34

Nem.A legutóbbi(05.21.)eredmény első részével(4)elégedett lennék.Nem fog hiányozni nekem a 7.percben kapott gól.

MESSI meg dupla helyett triplázhat is.

2017. szept. 16. 15:56
Jót tesz nekünk a magaslati levegő(cc1000m),a légszomjat decembere tartogatom.
2017. szept. 12. 10:07
Nem tudnék örülni neki.Nagyon sok törleszteni valónk van.Vigyáznunk kell,mert az"Öreg Hölgy"nyakas-makacs-dacos tud lenni.
2017. szept. 8. 16:50

Én is.Naná,hogy folytatjuk.

Úgy gondolom holnap kicsit megcibálják bajuszkánkat,de álljuk a sarat.

920. Sió
2017. aug. 28. 10:45

Nagyon örülök, hogy beszéltünk.

Folyt. köv!

2017. aug. 26. 11:21
Nem vágyok rá.Az előző eredmény megfelelő.
918. Sió
2017. máj. 28. 09:22

Barcalona- Alavés 3:1

Lassú lagymatag kezdés.

9' perc Mascheranoót egy összefejelés után hordágyon vitték le. "Kedvencem": Andre Gomes jött helyette jobbhátvéd pozícióba.

Ezután az ellenfél érthetetlenül belekezdett egy céltalan rugdosódásba, aminek egy adok-kapok lett a vége számtalan sárgalappal tarkítva. Persze, ha valaki "Clambó"-t játszik a labdával, azaz nincs nála, folyton nyomozza, ez lehet a vége!

Labdabirtoklás 76-24%

27'percben az ellenfél, amikor végre elkezdett focizni, Piqué eladott labdájából mindjárt lőtt egy kapufát.

Aztán a 30'percben Neymar és Messi megbolondított vagy 8 embert , a végén Messi tanárian tekert a kapu jobb oldalába. Szegény Pacheco repült, de hiába. Mentségére szólva, ezt még én sem fogtam volna! (na jó, ez vicc volt)

Nem tartott sokáig az örömünk, mert egy 20 méteren elkövetett szabálytalanság után Theo csoda bombagólt ragasztott a jobb felső pipába. Gratula, szép volt!

A 44' percben az általam sokat kritizált Gomes mesterien tekert a kapu előterébe, melyet Neymar a kapuba lőtt! 2:1

Mikor már mindenki a büfékre koncentrált, Messi csomót kötött az egész Alavés védelem lábára, majd kihagyhatatlan helyzetbe hozta Paco Alcácert, aki nem hibázott! 3:1

A második félidő lassan lecsordogált.

A 83'percben Alex Vidal váltotta Rakitc-et.Jó volt újra játékban látni a sérülése után.

Összességében hoztuk a "papírformát".

Köszönjük a madridi rendezőknek a túlzott pályalocsolást, amely igazán megnehezítette a talpon maradást mind a két csapat számára!

Lezártuk az idényt számomra vegyes érzelmekkel, de ez most már jól van így. Menjünk előre és koncentráljunk az új igazolásokra!