Főoldal » Fórumok » Sturm Graz - Fehérvár (2011. júl. 13.)

Sturm Graz - Fehérvár (2011. júl. 13.)

Ez a fórum a 2011. július 13.-i Sturm Graz - Fehérvár mérkőzésről szól.

2011. júl. 20. 23:06
Sajnos nem jutott tovább a Vidi,de igaza volt a tulajdonosnak a félidőben nyilatkozott,és azt mondta,hogy azt már kicsi kora óta tanítják egy embernek,hogy ameddig nem fúj a bíró,addig futsz,sprintelsz,azt ott áll Lipták,vagy már nem is tudom ki,akár be is lehetne fotoshop-olni a nézőkhöz.De a kapus is jobban figyelhetne,hogy jól fogja meg.Na meg volt az a helyzet,amit nem adott meg a bíró,és büntetőt kellett volna adni.Ha ezeket kitudná pipálni a vidi páros lábbal rúgta volna ki a Sturm-ot.
8. Megu
2011. júl. 20. 18:31
7. Megu
2011. júl. 19. 20:38
De utána szabics azt nyilatkozta a ns-nek, hogy a brazil kör, amit csinált megköveteli a váll használatát!
2011. júl. 18. 20:36
Amúgy a kommentátor is mondta,hogy nagy Szerencséje volt Szabics-nak,hogy így letudta venni a labdát,és ha nem szerzett volna gólt Szabics,akkor a második sem lett volna meg,mert a Szabics-gól törte le a Vidit,és öntött lelket a Graz-ba.
2011. júl. 18. 15:58
vki szólhatott volna neki hogy ez nem kézilabda
2011. júl. 18. 15:57

Szabics az nyamvadék!

Azzal nincs baj h gólt lőtt csak az a baj h kézzel tette maga elé az a marha.

Jah mikor lesz a a vissza vágó?

2011. júl. 17. 22:00
Én sem vennék.Sajnos a múltkori idényben rosszúl jött a Loki-nak az edzőváltás,és szerintem Hercegh-nek maradnia kellett volna edzőnek,nem pedig sportigazgatónak.
2. Megu
2011. júl. 17. 20:58
de csak akkor hogy ha jövőre is az első helyen végeznek, amire nem vennék mérget a debrecen meccse után, bár egy meccsről ítélni buta dolog, de a fradit se felejtsük még l, sőt..
2011. júl. 16. 21:59

Sajnos a Vidi kikapott,jó lett volna a fehérvárnak egy idegenbeli gól,és mindennek a tetejében a hajrában,ha jól emlékszem a hosszabbításban szerzett még egy gólt a házigazda,és így lett 2-0.

Remélem a Vidi nyer otthon,de szerintem a továbbjutás sajnos nem lesz meg most a Videotonnak.Talán jövőre.