Főoldal » Meccsek » 2023. május 22. » Foggia - Audace Cerignola

Foggia - Audace Cerignola 3:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 21-én is volt Foggia - Audace Cerignola mérkőzés!

Serie C mérkőzés, feljutásért, 3. forduló - 2023. május 22. 20:30
Helyszín: Stadio Comunale Pino Zaccheria (Foggia)

Andrea Schenetti ('78, 1-0), Marco Frigerio ('90+3, 2-0), Ivan Kontek ('90+6, 3-0)

Foggia utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Audace Cerignola utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Audace Cerignola győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Audace Cerignola csapatának kedvez (11:5).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Foggia stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Audace Cerignola csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben a Foggia négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Audace Cerignola egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Foggia sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a Foggia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Juve Stabia, a Monopoli. Az Audace Cerignola pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Crotone vagy a Messina. A Foggia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Foggia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Nuova Monterosi vagy a Picerno. Az Audace Cerignola gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Turris, a Picerno. Az Audace Cerignola csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Foggia 1085., Audace Cerignola 3203. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Foggia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Foggia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.