Főoldal » Meccsek » 2024. március 22. » Liechtenstein - Feröer szigetek

Liechtenstein - Feröer szigetek 0:4 (0:2)

Barátságos mérkőzés - 2024. március 22. 18:00
Helyszín: Marbella Football Center - Sur 1 (Stadium)

Patur Petersen ('3, 0-1), Patur Petersen ('45+1, 0-2), Adrian Justinussen ('49, 0-3), Arnbjörn Svensson ('90+2, 0-4)

Feröer szigetek utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Feröer szigetek győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya Feröer szigetek csapatának kedvez (6:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak Liechtenstein stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, Feröer szigetek csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben Liechtenstein egyszer sem nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Feröer szigetek egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette Feröer szigetek az utóbbi mérkőzéseit.

Az elmúlt egy évben Liechtenstein olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Luxemburg, a Bosznia-Hercegovina vagy a Szlovákia. A Feröer szigetek gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Észak-Macedónia, a Norvégia vagy a Csehország. Feröer szigetek csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Liechtenstein 3688., Feröer szigetek 3141. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Feröer szigetek jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint Feröer szigetek válogatottja nyeri ezt a találkozót.