Főoldal » Meccsek » 2018. március 10. » Ferencváros - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

Ferencváros - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 5:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. június 2-án is volt Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Ferencváros mérkőzés!

NB I. mérkőzés, 22. forduló - 2018. március 10. 17:00
Helyszín: Groupama Arena (Budapest), 6.600 néző

Joseph Paintsil ('13, 1-0), Varga Roland ('45+2, 11-esből, 2-0), Böde Dániel ('54, 3-0), Böde Dániel ('64, 4-0), Böde Dániel ('90+4, 5-0)

27%

• Böde Dániel mesterhármast ért el a mérkőzésen.

Ferencváros utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Balmaz Kamilla Gyógyfürdő győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Ferencváros csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Ferencváros stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Ferencváros csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Ferencváros kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a NB I. mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Ferencváros 5 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Ferencváros jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Ferencváros olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Debreceni VSC, a Vidi vagy a Budapest Honvéd. A Balmaz Kamilla Gyógyfürdő pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Debreceni VSC, a Győri ETO vagy a Vasas. A Ferencváros erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Ferencváros olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Rijeka. A Balmaz Kamilla Gyógyfürdő gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Paks. A Ferencváros csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ferencváros 81., Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 330. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Ferencváros jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Ferencváros csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.