Főoldal » Meccsek » 2023. július 27. » Farul Constanta - Urartu

Farul Constanta - Urartu 3:2 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 3-án is volt Urartu - Farul Constanta mérkőzés!

Európa Konferencia Liga mérkőzés, selejtező, 2. forduló - 2023. július 27. 19:30
Helyszín: Stadionul Central (Ovidiu)

Artem Maksimenko ('23, 0-1), Tudor Baluta ('27, 1-1), Ivan Zotko ('38, 1-2), Adrian Mazilu ('45+4, 2-2), Ionut Larie ('90+5, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.

Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:

2023. aug. 3. 18:00
Urartu - Farul Constanta
2:3 (1:0)

Farul Constanta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Urartu utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Urartu győzelem

Az elmúlt fél évben a Farul Constanta négyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Urartu ötször nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Urartu az utóbbi mérkőzéseit.
Az elmúlt egy évben a Farul Constanta olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Steaua Bukarest, a CFR Cluj vagy a Sheriff Tiraspol. Az Urartu pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zrinjski, a Pyunik vagy a Shirak. A Farul Constanta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Farul Constanta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sepsi. Az Urartu gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Alashkert. Az Urartu csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Farul Constanta 1942., Urartu 1334. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Urartu jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Urartu nyeri ezt a találkozót.