Főoldal » Meccsek » 2024. április 13. » Ethnikos Achna - Zakakiou

Ethnikos Achna - Zakakiou 6:2 (2:1)

Ciprusi Bajnokság mérkőzés, alsó ház, 9. forduló - 2024. április 13. 18:00
Helyszín: Stadio Dasaki Achnas (Dasaki Achnas)

Mark Sifneos ('14, 0-1), Dejan Drazic ('29, 1-1), Marios Elia ('45+2, 11-esből, 2-1), Marios Elia ('78, 3-1), Enzo Cabrera ('87, 4-1), Kirce Ristevski ('90+7, 5-1), Enzo Cabrera ('90+9, 6-1), Nicolas Diguiny ('90+5, 6-2)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Négy gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, három pedig a második félidő végén.

Ethnikos Achna utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Zakakiou győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ethnikos Achna csapatának kedvez (6:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Ethnikos Achna stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Ethnikos Achna csapatának kedvez (4:1).

Az elmúlt fél évben az Ethnikos Achna négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Zakakiou egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. A statisztika alapján az Ethnikos Achna sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Ciprusi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ethnikos Achna 6 győzelmet, 2 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Zakakiou pedig idegenben ötször játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az Ethnikos Achna jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ethnikos Achna olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az APOEL Nikosia. A Zakakiou pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Akritas. Az Ethnikos Achna erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ethnikos Achna olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Aris Limassol, a Paphos FC vagy a Doxa Katokopia. A Zakakiou gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Othellos Athienou, az Ethnikos Achna vagy az Aris Limassol. Az Ethnikos Achna csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ethnikos Achna 1665., Zakakiou 3672. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ethnikos Achna jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ethnikos Achna csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.