Főoldal » Meccsek » 2023. november 11. » Ethnikos Achna - Paphos FC

Ethnikos Achna - Paphos FC 1:4 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 10-én is volt Paphos FC - Ethnikos Achna mérkőzés!

Ciprusi Bajnokság mérkőzés, 11. forduló - 2023. november 11. 18:00
Helyszín: Stadio Dasaki Achnas (Dasaki Achnas)

Marios Elia ('11, 11-esből, 1-0), Onni Valakari ('31, 11-esből, 1-1), Jairo ('45+5, 1-2), Jairo ('63, 1-3), Matheus Alvarenga ('90+1, 1-4)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Marios Elia az egyetlen a mezőnyből, aki nyolc Ethnikos Achna - Paphos FC mérkőzésen is szerepelt.

Ethnikos Achna utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Paphos FC utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Paphos FC győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Paphos FC csapatának kedvez (8:4).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Ethnikos Achna stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Paphos FC csapatának kedvez (4:2).
Az elmúlt fél évben az Ethnikos Achna háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Paphos FC kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Ethnikos Achna sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Ciprusi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ethnikos Achna 3 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Paphos FC pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Ethnikos Achna jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ethnikos Achna olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az AEL Limassol, a Nea Salamina. A Paphos FC pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Apollon Limassol vagy a Zakakiou. Az Ethnikos Achna erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Ethnikos Achna 1750., Paphos FC 1494. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Paphos FC jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Paphos FC nyeri ezt a találkozót.