Főoldal » Meccsek » 2022. július 23. » Estudiantes Mérida - Academica Puerto Cabello

Estudiantes Mérida - Academica Puerto Cabello 1:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 17-én is volt Academica Puerto Cabello - Estudiantes Mérida mérkőzés!

Venezuelai Bajnokság mérkőzés, 21. forduló - 2022. július 23. 23:00
Helyszín: Estadio Olímpico Metropolitano de Mérida (Mérida)

Jesús Vargas ('40, 1-0), Jacob Adebanjo ('45+2, 1-1), Alfredo Stephens ('72, 1-2), Luifer Hernández ('90+1, 1-3)

• Ezek a játékosok hat Estudiantes Mérida - Academica Puerto Cabello mérkőzésen is játszottak: Alejandro Araque, Cristian Flores.
  • Az Academica Puerto Cabello már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. június 4-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Zulia verte őket).

Estudiantes Mérida utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Academica Puerto Cabello utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Academica Puerto Cabello győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Academica Puerto Cabello csapatának kedvez (6:4).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Estudiantes Mérida stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Academica Puerto Cabello csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Estudiantes Mérida háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Academica Puerto Cabello háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Estudiantes Mérida sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Venezuelai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Estudiantes Mérida 5 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Academica Puerto Cabello pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Estudiantes Mérida jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Estudiantes Mérida olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo Lara, a Mineros Guyana vagy a Zulia. Az Academica Puerto Cabello pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Deportivo Lara, a Carabobo vagy a Metropolitanos. Az Estudiantes Mérida erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Estudiantes Mérida olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Metropolitanos vagy a Deportivo Táchira. Az Academica Puerto Cabello gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hermanos Colmenares, a Zulia. Az Estudiantes Mérida csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Estudiantes Mérida 1288., Academica Puerto Cabello 2003. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Estudiantes Mérida jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus az Estudiantes Mérida csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.