Főoldal » Meccsek » 2020. november 18. » Envigado - Atlético Junior

Envigado - Atlético Junior 3:3 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 14-én is volt Atlético Junior - Envigado mérkőzés!

Kolumbiai Kupa mérkőzés, nyolcaddöntő - 2020. november 18. 21:30
Helyszín: Estadio Polideportivo Sur (Envigado)

Michael Rangel ('8, 11-esből, 0-1), Santiago Norena ('12, 1-1), Yeison Guzmán ('45+3, 2-1), Jeison Angulo ('62, 2-2), Larry Vásquez ('72, 2-3), Santiago Múnoz ('90+2, 3-3)

• A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.
  • Sebastián Viera az egyetlen a mezőnyből, aki tíz Envigado - Atlético Junior mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Envigado utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Atlético Junior utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Atlético Junior győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Envigado csapatának kedvez (4:1).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Envigado stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Envigado háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Junior ötször nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Junior az utóbbi mérkőzéseit.
Az elmúlt egy évben az Envigado olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Junior, az Independiente Medellín vagy az Once Caldas. Az Atlético Junior pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az América de Cali, a Cúcuta vagy a Barcelona SC. Az Envigado erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Envigado olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Millonarios. Az Atlético Junior gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Envigado. Az Envigado csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Envigado 1432., Atlético Junior 699. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Junior jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Envigado csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.