Főoldal » Meccsek » 2017. január 21. » Entella - Frosinone

Entella - Frosinone 2:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 14-én is volt Entella - Frosinone mérkőzés!

Serie B mérkőzés, 22. forduló - 2017. január 21. 15:00
Helyszín: Stadio Comunale Chiavari (Chiavari)

Federico Dionisi ('2, 0-1), Michele Troiano ('90+1, 1-1), Francesco Caputo ('90+5, 2-1)

Mérkőzés összefoglaló:

• Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Entella utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Frosinone utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Frosinone győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Frosinone csapatának kedvez (5:4).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Entella stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Entella csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Entella kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Frosinone háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Frosinone az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Serie B mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Entella 6 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Frosinone pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Entella jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Entella olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Brescia, a Vicenza vagy a Novara. A Frosinone pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cittadella, a Novara vagy a Trapani. Az Entella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Entella 1050., Frosinone 634. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Frosinone jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.