Főoldal » Meccsek » 2023. október 8. » Emirates Club - Sharjah

Emirates Club - Sharjah 1:3 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 8-án is volt Sharjah - Emirates Club mérkőzés!

Arab Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2023. október 8. 15:20
Helyszín: Emirates Club Stadium (Rās al-Khaymah)

Sebastián Tagliabué ('10, 0-1), Lithierry ('36, 1-1), Sebastián Tagliabué ('45+8, 1-2), Moussa Marega ('90+3, 1-3)

• Ezek a játékosok nyolc Emirates Club - Sharjah mérkőzésen is játszottak: Adel Al Hosani, Abdulla Ghanim Juma, Alhusain Saleh.

Emirates Club utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Sharjah utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Sharjah győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Sharjah csapatának kedvez (4:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak az Emirates Club stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Emirates Club egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sharjah háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Sharjah az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Arab Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Emirates Club 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sharjah pedig idegenben kétszer nyert és kétszer kapott ki. Ez alapján a Sharjah szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Emirates Club olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Qadisiya Khubar vagy az Al-Wahda. A Sharjah gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al-Nasr Dubai vagy az Al Ain. A Sharjah csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Emirates Club 2739., Sharjah 1271. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sharjah jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Sharjah nyeri ezt a találkozót.