Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 25. » Emirates Club - Ajman

Emirates Club - Ajman 4:4 (1:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 1-jén is volt Ajman - Emirates Club mérkőzés!

Arab Bajnokság mérkőzés, 2. forduló - 2023. augusztus 25. 16:00
Helyszín: Emirates Club Stadium (Rās al-Khaymah)

Lithierry ('2, 1-0), Abdalla Saleh Al Jneibi ('10, 1-1), Walid Azarou ('43, 1-2), Vieljeux Mboungou ('45+2, 1-3), Ismail Al Hammadi ('64, 2-3), Franck Kom ('88, 3-3), Iniesta ('90+4, 11-esből, 4-3), Ali Madan ('90+15, 11-esből, 4-4)

• A mérkőzésen rengeteg gól született, az Emirates Club négyet, az Ajman négyet rúgott.
  • A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A mérkőzés mind a nyolc gólját különböző játékos szerezte.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Volt, hogy az Ajman két góllal is vezetett, de végül az Emirates Club kiegyenlített.
  • Saoud Saeed az egyetlen a mezőnyből, aki öt Emirates Club - Ajman mérkőzésen is szerepelt.

Emirates Club utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Ajman utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Ajman győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ajman csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Emirates Club stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Ajman csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt egy évben az Emirates Club olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Qadisiya Khubar. Az Ajman gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al-Ahli Dubai. Az Ajman csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Emirates Club 2768., Ajman 2074. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ajman jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Ajman nyeri ezt a találkozót.