Főoldal » Meccsek » 2015. szeptember 27. » Eldense - Olímpic de Xativa

Eldense - Olímpic de Xativa 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. február 14-én is volt Olímpic de Xativa - Eldense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2015. szeptember 27. 17:00

Carlitos ('54, 1-0)

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Olímpic de Xativa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Olímpic de Xativa győzelem

Az elmúlt fél évben az Eldense egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olímpic de Xativa egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Olímpic de Xativa az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olímpic de Xativa pedig idegenben egyszer nyert és egyszer kapott ki. Ez alapján az Olímpic de Xativa szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valencia II, a Granada II. Az Olímpic de Xativa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sabadell vagy az Elche. Az Olímpic de Xativa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Eldense 2254., Olímpic de Xativa 2671. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Eldense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Olímpic de Xativa nyeri ezt a találkozót.