Főoldal » Meccsek » 2022. október 8. » Eastleigh - Chesterfield

Eastleigh - Chesterfield 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 3-án is volt Eastleigh - Chesterfield mérkőzés!

Nemzeti Liga mérkőzés, 14. forduló - 2022. október 8. 16:00
Helyszín: Silverlake Stadium (Eastleigh, Hampshire)

Ousseynou Cisse ('45+3, 1-0), Liam Mandeville ('50, 1-1), Brennan Camp ('90+2, 2-1)

• Liam Mandeville az egyetlen a mezőnyből, aki hét Eastleigh - Chesterfield mérkőzésen is szerepelt.

Eastleigh utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Chesterfield utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Chesterfield győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Chesterfield csapatának kedvez (6:0).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Eastleigh stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Chesterfield csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben az Eastleigh ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Chesterfield ötször nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Chesterfield az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Nemzeti Liga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eastleigh 3 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Chesterfield pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján a Chesterfield szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Eastleigh olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Swindon, a Southend vagy a Halifax. A Chesterfield pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Oldham, a Halifax vagy az Altrincham. Az Eastleigh erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Eastleigh olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bromley, a Halifax vagy a Barnet. A Chesterfield gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Torquay, a Bromley vagy a Halifax. Az Eastleigh csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eastleigh 1294., Chesterfield 804. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Chesterfield jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Chesterfield nyeri ezt a találkozót.