Főoldal » Meccsek » 2022. október 22. » Dorados Sinaloa - Alacranes de Durango

Dorados Sinaloa - Alacranes de Durango 1:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 8-án is volt Alacranes de Durango - Dorados Sinaloa mérkőzés!

Mexikói Másodosztály mérkőzés, osztályozó - 2022. október 22. 04:15
Helyszín: Estadio Dorados (Culiacán)

Eduardo Armenta ('12, 1-0), Brandon Rosas ('23, 1-1), José Rodríguez ('90+1, 1-2), Orlando Tirado ('90+6, öngól, 1-3)

Dorados Sinaloa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Alacranes de Durango utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Alacranes de Durango győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen. A mérkőzést a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt fél évben a Dorados Sinaloa háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alacranes de Durango egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Dorados Sinaloa sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Mexikói Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Dorados Sinaloa 4 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alacranes de Durango pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Dorados Sinaloa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Dorados Sinaloa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leones Negros UdeG, a Cimarrones de Sonora vagy a Celaya. Az Alacranes de Durango gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pumas Tabasco, a Tapatío vagy a Correcaminos. A Dorados Sinaloa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Dorados Sinaloa 1744., Alacranes de Durango 4905. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Dorados Sinaloa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Dorados Sinaloa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.