Főoldal » Meccsek » 2018. november 25. » Don Benito - El Ejido

Don Benito - El Ejido 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 14-én is volt El Ejido - Don Benito mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2018. november 25. 17:00
Helyszín: Estadio Vicente Sanz (Don Benito)

Don Benito utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább El Ejido győzelem

Az elmúlt fél évben a Don Benito kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az El Ejido az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Don Benito 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Don Benito jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Don Benito olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jumilla vagy az Atlético Malagueno. Az El Ejido pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Marbella vagy az UD Ibiza. Az El Ejido erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Don Benito olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético vagy a FC Cartagena. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a Melilla. A Don Benito csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Don Benito 4140., El Ejido 1880. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az El Ejido jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.