Főoldal » Meccsek » 2023. november 25. » Damak - Abha

Damak - Abha 4:2 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 9-én is lesz Abha - Damak mérkőzés!

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 14. forduló - 2023. november 25. 19:00
Helyszín: Prince Sultan bin Abdulaziz Sports City Stadium (Abha)

Georges N'Koudou ('44, 1-0), Georges N'Koudou ('45+5, 11-esből, 2-0), Bader Munshi ('64, öngól, 2-1), Zakaria Al Sudani ('75, 2-2), Georges N'Koudou ('90+5, 11-esből, 3-2), Assan Ceesay ('90+8, 4-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Georges N'Koudou mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Saad Dguir az egyetlen a mezőnyből, aki kilenc Damak - Abha mérkőzésen is szerepelt.
  • A Damak már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. október 21-én sikerült ellenfélnek legyőznie (az Al-Nassr verte őket).

Damak utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Abha utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Abha győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Damak csapatának kedvez (14:9).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Damak stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Damak csapatának kedvez (6:3).

Az elmúlt fél évben a Damak háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Abha egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Damak sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Damak 2 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Abha pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Damak jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Damak olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Hazm. Az Abha pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Ahli Jeddah. Az Abha erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Damak olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al-Shabab Riyadh. Az Abha gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al Khaleej. A Damak csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Damak 2279., Abha 2287. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Damak jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Damak csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.