Főoldal » Meccsek » 2022. április 5. » Daegu - Incheon

Daegu - Incheon 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 14-én is volt Incheon - Daegu mérkőzés!

Dél-koreai Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2022. április 5. 12:30
Helyszín: DGB Daegu Bank Park (Daegu)

Stefan Mugosa ('45+4, 11-esből, 0-1), Ko Jae-Hyun ('86, 1-1), Stefan Mugosa ('90+4, 11-esből, 1-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Ezek a játékosok tizenegy Daegu - Incheon mérkőzésen is játszottak: Jin-Hyeok Kim, Choi Young-Eun, Stefan Mugosa.
  • Ez volt Stefan Mugosa 4. gólja, melyet a Daegu hálójába lőtt.

Daegu utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség

Incheon utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Incheon győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 7:7, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok háromszor játszottak a Daegu stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Daegu csapatának kedvez (5:2).

Az elmúlt fél évben a Daegu kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Incheon kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Incheon az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Dél-koreai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Daegu 3 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Incheon pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent. Ez alapján az Incheon szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Daegu olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Suwon Blue Wings, a Seongnam Ilhwa vagy a Sangju Sangmu. Az Incheon pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pohang, a Seongnam Ilhwa vagy a Gangwon. A Daegu erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Daegu 1353., Incheon 1344. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Incheon jobb csapatnak tűnik.