Főoldal » Meccsek » 2021. február 1. » Curicó Unido - Unión Espanola

Curicó Unido - Unión Espanola 2:4 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. október 1-jén is volt Unión Espanola - Curicó Unido mérkőzés!

Chilei Bajnokság mérkőzés, 25. forduló - 2021. február 1. 01:00
Helyszín: Estadio Bicentenario La Granja (Curicó)

Misael Dávila ('8, 0-1), Ignacio Núnez ('45+1, 0-2), Misael Dávila ('66, 0-3), Matías Ormazábal ('70, 1-3), Rodrigo González ('77, 1-4), Pablo Parra ('90+3, 11-esből, 2-4)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Ezek a játékosok öt Curicó Unido - Unión Espanola mérkőzésen is játszottak: Diego Sánchez, Martín Cortés, Víctor Méndez, Misael Dávila.
  • A Curicó Unido már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2021. január 7-én sikerült ellenfelet legyőzniük (az Antofagasta csapatát).

Curicó Unido utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Unión Espanola utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Unión Espanola győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Unión Espanola csapatának kedvez (6:3).
Az elmúlt fél évben a Curicó Unido háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión Espanola egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Curicó Unido sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Chilei Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Curicó Unido 5 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión Espanola pedig idegenben ötször nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Unión Espanola szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Curicó Unido olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Universidad Católica, a Palestino vagy az Audax Italiano. Az Unión Espanola pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Universidad Católica, a Colo Colo vagy az Everton FC. Az Unión Espanola erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Curicó Unido olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cobresal, az Everton FC vagy az O'Higgins. Az Unión Espanola gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Santiago Wanderers, az Antofagasta vagy a Huachipato. A Curicó Unido csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Curicó Unido 2045., Unión Espanola 1696. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unión Espanola jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Unión Espanola nyeri ezt a találkozót.