Főoldal » Meccsek » 2021. január 27. » CSMS Iasi - UTA Arad

CSMS Iasi - UTA Arad 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 4-én is lesz CSMS Iasi - UTA Arad mérkőzés!

Román Bajnokság mérkőzés, 19. forduló - 2021. január 27. 16:30
Helyszín: Stadionul Emil Alexandrescu (Iasi)

Dylan Flores ('9, 1-0), Erico ('90+2, 1-1), Ciprian Rus ('90+4, 1-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

2020. szept. 20. 3:2 (1:1)

2018. szept. 26. 3:3 / tizenegyesekkel 3:5 (1:1)
UTA Arad győzelem

CSMS Iasi utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereség

UTA Arad utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább UTA Arad győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a CSMS Iasi csapatának kedvez (6:5).

Az elmúlt fél évben a CSMS Iasi egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UTA Arad négyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UTA Arad az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Román Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a CSMS Iasi 3 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UTA Arad pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az UTA Arad szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a CSMS Iasi olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Steaua Bukarest, a CFR Cluj vagy a Chindia Targoviste. Az UTA Arad pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a CFR Cluj, a Dinamo Bukarest vagy a Botosani. Az UTA Arad erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a CSMS Iasi olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sepsi, a Botosani. Az UTA Arad gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sepsi vagy a Steaua Bukarest. Az UTA Arad csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
CSMS Iasi 789., UTA Arad 2271. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a CSMS Iasi jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UTA Arad nyeri ezt a találkozót.