Főoldal » Meccsek » 2018. március 25. » Coruxo - Unión Adarve

Coruxo - Unión Adarve 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 31-én is volt Unión Adarve - Coruxo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2018. március 25. 17:00

Coruxo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Unión Adarve utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Unión Adarve győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Unión Adarve csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Coruxo egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión Adarve egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Coruxo 3 győzelmet, 5 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión Adarve pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Coruxo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Coruxo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Guijuelo, a Deportivo La Coruna II vagy a Rápido de Bouzas. Az Unión Adarve pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Toledo, a Racing Ferrol vagy a Gimnástica Segoviana. Az Unión Adarve erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Coruxo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Madrid II, a Navalcarnero vagy a Toledo. Az Unión Adarve gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rápido de Bouzas, az Atlético Madrid II vagy a Talavera. A Coruxo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Coruxo 1498., Unión Adarve 2317. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Coruxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Coruxo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.