Főoldal » Meccsek » 2023. október 14. » Cornella - Unionistas de Salamanca

Cornella - Unionistas de Salamanca 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 28-án is volt Unionistas de Salamanca - Cornella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2023. október 14. 16:00
Helyszín: Estadio Nou Municipal de Palamós (Palamós)

Canario ('27, 1-0), Clau ('90+4, 2-0), Clau ('90+6, 3-0)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem
Az elmúlt fél évben a Cornella kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Cornella sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cornella 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Unionistas de Salamanca szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Cornella olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sabadell, a Fuenlabrada. Az Unionistas de Salamanca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a SD Logronés vagy az AD Ceuta. A Cornella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Cornella olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Calahorra vagy a Real Sociedad II. Az Unionistas de Salamanca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Osasuna II vagy a Fuenlabrada. A Cornella csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Cornella 1000., Unionistas de Salamanca 1841. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cornella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Cornella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.