Főoldal » Meccsek » 2023. március 12. » Córdoba - AD Ceuta

Córdoba - AD Ceuta 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 18-án is volt AD Ceuta - Córdoba mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2023. március 12. 12:00
Helyszín: Estadio Nuevo Arcángel (Córdoba)

Rodrigo Rios ('34, 0-1), Kike Márquez ('45+4, 1-1)

Korábbi Córdoba - AD Ceuta mérkőzések:

Córdoba győzelem

2022. nov. 6. 2:1 (0:0)

AD Ceuta győzelem

Córdoba utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

AD Ceuta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább AD Ceuta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Córdoba csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Córdoba egyszer nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AD Ceuta kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az AD Ceuta az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Córdoba 6 győzelmet és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az AD Ceuta pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Córdoba jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Córdoba olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leonesa, a Rayo Majadahonda vagy a Pontevedra. Az AD Ceuta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Pontevedra vagy az Algeciras. A Córdoba erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Córdoba olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mérida AD, a S.S. Reyes vagy a Linense. Az AD Ceuta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unionistas de Salamanca, a Mérida AD vagy a Talavera. A Córdoba csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Córdoba 383., AD Ceuta 3220. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Córdoba jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Córdoba csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.