Főoldal » Meccsek » 2013. október 22. » Ciprus U19 - Gibraltár U19

Ciprus U19 - Gibraltár U19 7:0 (2:0)

U19 Európa Bajnokság selejtező mérkőzés, 1. csoport - 2013. október 22. 17:00
Helyszín: Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava), 80 néző

Andreas Makris ('3, 1-0), Panayiotis Therapontos ('22, 2-0), Leandros Lillis ('61, 3-0), Christos Djamas ('66, 4-0), Giorgos Katsiati ('89, 5-0), Antreas Karo ('90+1, 6-0), Christos Djamas ('90+5, 7-0)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Ciprus U19 győzelem:
49 tipp (94%)
3 tipp (5%)
Gibraltár U19 győzelem:

Ciprus U19 utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Gibraltár U19 győzelem
Az elmúlt fél évben Ciprus U19 háromszor nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Gibraltár U19 egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján Ciprus U19 sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az U19 Európa Bajnokság selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Ciprus U19 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, Gibraltár U19 pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát Ciprus U19 jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Ciprus U19 olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Moldova U19, a Norvégia U19. A Gibraltár U19 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Bulgária U19 vagy a Horvátország U19. Gibraltár U19 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Ciprus U19 2241., Gibraltár U19 8697. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Ciprus U19 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Ciprus U19 válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.