Főoldal » Meccsek » 2022. október 29. » Charlton Athletic - Ipswich

Charlton Athletic - Ipswich 4:4 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 15-én is volt Ipswich - Charlton Athletic mérkőzés!

Angol Liga 1 mérkőzés, 17. forduló - 2022. október 29. 16:00
Helyszín: The Valley (London)

George Edmundson ('45+3, 0-1), Tyreece John-Jules ('52, 0-2), Jesuran Rak-Sakyi ('63, 1-2), Albie Morgan ('76, 2-2), Terell Thomas ('90+6, 3-2), George Dobson ('90+9, 4-2), Freddie Ladapo ('90+1, 4-3), Sam Morsy ('90+4, 4-4)

Mérkőzés összefoglaló:

• A mérkőzésen rengeteg gól született, a Charlton Athletic négyet, az Ipswich négyet rúgott.
  • A mérkőzés mind a nyolc gólját különböző játékos szerezte.
  • Öt gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, négy pedig a második félidő végén.
  • Volt, hogy a Charlton Athletic két góllal is vezetett, de végül az Ipswich kiegyenlített.
  • Volt, hogy az Ipswich két góllal is vezetett, de végül a Charlton Athletic kiegyenlített.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Charlton Athletic utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Ipswich utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Ipswich győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 4:4, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Charlton Athletic stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Charlton Athletic csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Charlton Athletic négyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ipswich hatszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ipswich az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Liga 1 mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Charlton Athletic 4 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ipswich pedig idegenben hatszor nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Ipswich szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Charlton Athletic olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Derby, a Portsmouth vagy a Plymouth. Az Ipswich pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Accrington Stanley, a Port Vale vagy a Burton Albion. A Charlton Athletic erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Charlton Athletic olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Milton Keynes Dons vagy a Swansea. Az Ipswich gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Plymouth vagy a Crystal Palace. Az Ipswich csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Charlton Athletic 343., Ipswich 160. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ipswich jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint az Ipswich nyeri ezt a találkozót.