Főoldal » Meccsek » 2015. április 5. » Ceahlaul - Viitorul Constanta

Ceahlaul - Viitorul Constanta 1:2 (1:1)

Román Bajnokság mérkőzés, 24. forduló - 2015. április 5. 17:00
Helyszín: Stadionul Municipal Ceahl?ul (Piatra Neam?)

Bogdan Mitrea ('43, 0-1), Alexandru Achim ('45+1, 1-1), Bogdan Mitrea ('90+4, 1-2)

• Alexandru Achim az egyetlen a mezőnyből, aki hat Ceahlaul - Viitorul Constanta mérkőzésen is szerepelt.

Ceahlaul utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Viitorul Constanta utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Viitorul Constanta győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Viitorul Constanta csapatának kedvez (8:2).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Ceahlaul stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Viitorul Constanta csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben a Ceahlaul egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Viitorul Constanta egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Román Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Ceahlaul 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Viitorul Constanta pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Viitorul Constanta szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Ceahlaul olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rapid Suceava. A Viitorul Constanta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a CFR Cluj. A Viitorul Constanta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Ceahlaul olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Universitatea Cluj, az Otelul Galati. A Viitorul Constanta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CS U Craiova vagy a Steaua Bukarest. A Viitorul Constanta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ceahlaul 1202., Viitorul Constanta 519. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Viitorul Constanta jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Viitorul Constanta nyeri ezt a találkozót.