Főoldal » Meccsek » 2021. január 30. » CD Marino - Algeciras

CD Marino - Algeciras 1:1 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2021. január 30. 13:00
Helyszín: Estadio Antonio Domínguez Alfonso (Los Cristianos)

Iván Turrillo ('13, 11-esből, 0-1), Manu Dimas ('41, 11-esből, 1-1)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.

CD Marino győzelem:
12 tipp (29%)
9 tipp (21%)
Algeciras győzelem:
20 tipp (48%)

CD Marino utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereség

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Algeciras győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Algeciras csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a CD Marino egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Algeciras az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a CD Marino 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Algeciras szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a CD Marino olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Victoria. Az Algeciras pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a CD Marino olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atletico Sanluqueno. Az Algeciras gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

CD Marino 5833., Algeciras 2171. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Algeciras jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Algeciras nyeri ezt a találkozót.