Főoldal » Meccsek » 2021. május 9. » CD Alavés II - Ejea

CD Alavés II - Ejea 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 2. fázis, 6. forduló - 2021. május 9. 17:00
Helyszín: Ciudad Deportiva José Luis Compañón (Vitoria-Gasteiz)

Daniel Segovia ('27, 0-1)

• A CD Alavés II már hét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2021. március 21-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Barakaldo csapatát).
  • Az Ejea már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2021. március 31-én sikerült ellenfélnek legyőznie (az Osasuna II verte őket).

CD Alavés II győzelem:
19 tipp (51%)
8 tipp (21%)
Ejea győzelem:
10 tipp (27%)

CD Alavés II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Ejea győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Ejea csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a CD Alavés II egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ejea egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a CD Alavés II 2 győzelmet, 3 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ejea pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Ejea szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a CD Alavés II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barakaldo vagy a Laredo. Az Ejea pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barakaldo, a Haro Deportivo. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a CD Alavés II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Izarra, az Athletic Bilbao II vagy a Real Sociedad II. Az Ejea gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a SD Logronés, a Mutilvera vagy a Calahorra. A CD Alavés II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

CD Alavés II 3099., Ejea 2431. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ejea jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Ejea nyeri ezt a találkozót.